Для того, щоб ходити пішки, не потрібно особливої фізичної підготовки, це найпростіший і найдоступніший вид активної діяльності

Ходьба – це найбезпечніший вид фітнесу, адже ризик отримати травму практично дорівнює нулю. Всім відомо, що ходити пішки корисно задля контролю маси тіла.

Крім цього, регулярні пішохідні прогулянки допомагаєють зменшити ризик коронарної патології серця, інсульту і діабету. А ще сприятливо впливають на стан серцево-судинної системи, покращують процес находження кисню до легенів, і загалом сприяють добрій роботі органів дихання. Крім того, вони допомагають долати стрес.

Для ходьби немає вікових і медичних обмежень, не потрібні зали і обладнання, для цього виду спорту навіть не потрібно виділяти вільний час – шлях на роботу й з роботи цілком може бути тренувальною доріжкою.

Якщо ви робите 105 кроків на хвилину, то це означає, що ви йдете зі швидкістю приблизно 1,9 км/год.

Прогулянка пішки на відстань 1,6 км за 20 хвилин допомагає «спалити» близько 100 калорій. Ви «спалюєте» на 50% калорій більше, збільшуючи швидкість ходьби з 3,2 км/год до 4,82 км/год.

Проходячи 1,6 км за 20 хвилин, ви витрачаєте стільки ж енергії, що і під час плавання протягом 10 хвилин. 10 тис. кроків на день дорівнює 8 км.

Рекомендації щодо ходьби пішки

https://zhyvyaktyvno.org/news/progulyanki-znizhuyut-rizik-nsultu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *